SEMPIRE agencja SEO SEM od pozycjonowania strony i prowadzenia kampanii Google Adwords Agencja SEM / SEO SEMPIRE

SEMPIRE agencja SEO SEM od pozycjonowania strony i prowadzenia kampanii Google Adwords

Agencja SEM SEO z Poznania - SEMPIRE

SEMPIRE to zespół certyfikowanych specjalistów doskonale znających branżę marketingu internetowego. Nasza Agencja SEO SEM prowadzi kampanie reklamowe online zapewniając zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach oraz promocję marki. W ofercie posiadamy pozycjonowanie w wynikach organicznych. Dziedziną, z którą jesteśmy związani już od lat jest reklama sponsorowana. Szczególną wagę przykładamy do opracowania indywidualnych strategii opartych na analizie branży i bezpośredniej konkurencji naszego Klienta.

Profesjonalne pozycjonowanie stron w Google

Jedną z naszych specjalności jest pozycjonowanie. Doskonale znamy mechanizmy pozycjonowania organicznego oraz płatnych linków. SEO i pozycjonowanie strony internetowej - www.sempire.pl/pozycjonowanie/ w wyszukiwarce dostosowujemy do oczekiwań stawianych nam przez Klienta oraz specyfiki strony. Oferta obejmuje przygotowanie fraz kluczowych (pozycjonowanie na frazy ogólne, lokalne lub z tzw. długiego ogona), optymalizację witryny, link building, stały monitoring efektów. Cennik SEO pozycjonowania oferowany przez naszą agencję nie jest wygórowany. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne techniki, które dają trwały efekt i nie narażają witryny na nałożenie filtra Google.

Linki sponsorowane Google Adwords

Agencja interaktywna SEMPIRE planuje i prowadzi kampanie Google AdWords. Linki sponsorowane doskonale sprawdzają się m.in. do promocji asortymentu sklepów internetowych. Ich wykupienie pozwala na bieżąco kontrolować budżet kampanii, płacić jedynie za kliknięcia, kierować reklamę w stronę określonego regionu (geolokalizacja), szybko analizować konwersję. Każda kampania online prowadzona przez naszych pracowników jest oparta o najlepsze słowa kluczowe, przyciąga wzrok Klientów, a jej strategia pozwala zwiększyć sprzedaż.

Audyty SEO

Specjaliści zatrudnieni w Agencji SEMPIRE posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu audytów stron pod kątem SEO. Co to audyt SEO Usługa ta obejmuje szczegółową analizę strony, która pozwala określić elementy mogące zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarkach. Z naszymi raportami skuteczne pozycjonowanie strony jest o wiele łatwiejsze, a jego wyniki trwalsze. Analizujemy zarówno strukturę witryny, jak i sposób jej indeksacji, szybkość ładowania oraz inne elementy mające wpływ na pozycję wyświetlenia w wynikach wyszukiwania w Google.

Content Marketing

Agencja SEO i SEM SEMPIRE marketing treści. Co to jest content marketing i dlaczego warto wykorzystać tę formę promocji? Działania obejmują publikację treści wartościowych dla użytkownika strony – webinarów, artykułów sponsorowanych i eksperckich, praktycznych poradników. „Reklama pozycjonowanie” sprawdzi się do przyciągnięcia nowych użytkowników na firmową stronę lub do sklepu online. Content marketing pozwoli zwiększyć zaufanie do marki, zbudować pozycję eksperta w branży i stworzyć stałe więzi z Klientami.

Szkolenia i konsultacje SEO / SEM

Firma SEMPIRE prowadzi szereg szkoleń z zakresu marketingu internetowego (SEM, SEO). szkolenia SEO są organizowane przez ekspertów posiadających certyfikaty Google Analytics i AdWords, doskonale znających mechanizmy reklamy online oraz na bieżąco śledzących światowe trendy z tego zakresu. Polecamy m.in. szkolenia z zakresu kampanii AdWords, wykorzystania narzędzia statystycznego Google Analytics oraz kursy z technik marketingu internetowego.

Pozycjonowanie strony internetowej w Google z SEMPIRE

Agencja SEMPIRE przeprowadzająca kampanie reklamy internetowej posiada ponad 8 lat doświadczenia w branży SEM, zatrudnia ekspertów doskonale znających narzędzia i technologie pozwalające na skuteczny marketing, a zarazem pełnych entuzjazmu, co pozwala im elastycznie podchodzić do każdej nowej kampanii. Promowanie strony internetowej w Google zawsze opieramy o zestaw indywidualnie dobranych fraz. Pozycjonowanie stron internetowych z Agencją SEMPIRE jest skuteczne i pozwala uzyskać trwały efekt. Już dziś skontaktuj się z nami i pozwól swojej firmie rozwinąć się w Internecie.
Strona www SEMPIRE
Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie
Tel.: +48613332211
Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00