SEMPIRE - pozycjononowanie stron www Poznań Agencja SEM / SEO SEMPIRE

SEMPIRE - pozycjononowanie stron www Poznań

Agencja SEM SEO SEMPIRE z Poznania

Firma SEMPIRE posiada bogate doświadczenie w sektorze reklamy internetowej. Prowadzimy kampanie online dla stron oraz sklepów internetowych. Strategię działań opieramy o oczekiwania Klienta oraz szczegółową analizę specyfiki branży i poczynań bezpośredniej konkurencji. Nasza agencja SEM SEO pomoże Ci zwiększyć widoczność witryny w wyszukiwarkach, przyciągnąć Klientów, zbudować pozycję eksperta w swojej dziedzinie i skutecznie wypromować markę.

Pozycjonowanie - profesjonalnie, skutecznie, za frazy i w abonamencie

Prowadzimy kampanie z zakresu SEO. Oferujemy profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej w Google - zarówno skuteczne pozycjonowanie stron firmowych oraz rozbudowanych portali informacyjnych lub tematycznych, blogów i sklepów internetowych. Nasi Klienci mogą wybrać pozycjonowanie na frazy ogólne, pozycjonowanie szerokie (na słowa kluczowe typu long tail) lub pozycjonowanie lokalne. Cennik za pozycjonowanie stron uzależniony jest od specyfiki branży, konkurencji i innych indywidualnych czynników kampanii. Zapewniamy dobór fraz, optymalizację strony, budowanie bazy linków, monitoring efektów i raportowanie o wynikach. https://www.sempire.pl/cennik/ - Zobacz cennik pozycjonowania.

Linki Google Adwords - reklamy sponsorowane w wyszukiwarce Google

Agencja SEMPIRE posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży SEM. Prowadzimy skuteczne kampanie linków sponsorowanych Adwords. Budżet każdej kampanii składa się z opłaty za kliknięcia oraz ceny za obsługę reklamy. Nasze kampanie promocyjne zawsze dopasowujemy do specyfiki branży, promowanej strony czy sklepu (lub konkretnych grup produktów). Kampanie tekstowe i remarketing wzbogaciliśmy o działania reklamowe w Zakupach Google oraz promocję w serwisach partnerskich Google.

Audyty SEO pozycjonowania dla stron firmowych i sklepów

Firma SEMPIRE przygotowała ofertę mającą na celu poprawę skuteczności pozycjonowania. Audyty SEO przeprowadzamy m. in. na zlecenie programistów oraz właścicieli stron czy sklepów online. Nasze analizy struktury kodów, indeksacji witryny oraz innych elementów sprawią, że bezpieczne pozycjonowanie będzie jeszcze bardziej skuteczne. Raport z przeprowadzanych działań dostarczamy w postaci pliku PDF. Dowiedz się na czym polega audyt SEO, który możemy wykonać dla Twojego serwisu.

Content Marketing - treści, których oczekują klienci

Agencja SEM/SEP SEMPIRE oferuje działania z zakresu marketingu treści. Content marketing stanowi doskonałe uzupełnienie promocji jaką jest pozycjonowanie w wyszukiwarce. Zalety content marketingu są ogromne. Pozawala on nie tylko zwiększać zaufanie do marki poprzez budowę wizerunku eksperta w swojej branży, ale i zgromadzić społeczność wokół firmy, co przełoży się na większe zainteresowanie świadczonymi usługami lub oferowanymi produktami. Przygotowujemy ikonografiki, webinary, poradniki, tworzymy i publikujemy artykuły sponsorowane oraz eksperckie.

Szkolenia i konsultacje SEO / SEM - dodatkowa wiedza o pozycjonowaniu

Prowadzimy działalność szkoleniową oraz zapewniamy konsultacje z zakresu marketingu internetowego. Nasze szkolenia Google Analytics pozwalają poznać możliwości tego popularnego narzędzia do analityki internetowej oraz uzyskać przydatny certyfikat. Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu Google AdWords, marketingu w wyszukiwarkach (SEM) oraz pozycjonowania stron (SEO).

Reklama strony www z SEMPIRE

Agencja SEO i SEM SEMPIRE zapewnia szeroki wachlarz usług z zakresu reklamy internetowej. Stawiamy na elastyczność i opracowanie strategii idealnie wpisującej się zarówno w oczekiwania Klienta, jak i dostosowanych do poczynań konkurencji. Pozycjonowanie stron z Agencją SEMPIRE pozwoli Ci szybko i trwale zwiększyć widoczność firmowej witryny, bloga czy portalu. Reklama w wyszukiwarkach internetowych poprzez kampanie linków sponsorowanych pozwoli płacić wyłącznie za kliknięcia. Zapraszamy do skorzystania z oferty – gwarantujemy, że z nami Twoja strona szybko zacznie zarabiać.
www.sempire.pl/
Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie
Tel.: +48613332211
Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00